PPM Council Members | Ahli Majlis PPM 2018-2020



PRESIDEN
YBhg. Dato’ Nafisah binti Ahmad
Emel: nafisah@pnm.gov.my
Perpustakaan Negara Malaysia

MANTAN PRESIDEN TERKINI
Dr. Nor Edzan binti Che’ Nasir
Emel: edzannasir@gmail.com
Persatuan Pustakawan Malaysia

NAIB PRESIDEN I
Hasnita binti Ibrahim
Emel: hasnita@bernama.com
Pertubuhan Berita Nasional(BERNAMA)

NAIB PRESIDEN II
Chin Loy Jyoon Emel: jyoonchin@hotmail.com
Persatuan Pustakawan Malaysia

SETIAUSAHA KEHORMAT
Dr. Khasiah binti Zakaria
Emel: khasiah62@gmail.com

Perpustakaan Tun Abdul Razak, UiTM
BENDAHARI KEHORMAT
Rohaya binti Umar
Emel: roha@ukm.edu.my
Perpustakaan Dr. Abdul Latiff UKM

PENOLONG SETIAUSAHA KEHORMAT
Wan Yuhaimisahm bin Wan Yusoff
Emel: wan.pnm@gmail.com
Perpustakaan Negara Malaysia

PENOLONG BENDAHARI
Mohd Rozan bin Ab Mutalib
mrozan.abmutalib@newinti.edu.my
INTI International College

AHLI MAJLIS
Dr. Rashidah binti Bolhassan
Enel: rashidahb@sarawak.gov.my
Pustaka Negeri Sarawak

Siti Sumaizan binti Ramli
Emel: sumaizan@upsi.edu.my
Perpustakaan Tuanku Bainun, UPSI

Shamsiah Abu Bakar
Emel: sham@um.edu.my
Perpustakaan Universiti Malaya

Ghazali bin Mohamed Fadzil
Emel : ghazmf@gmail.com
Persatuan Pustakawan Malaysia

Zawawi bin Tiyunin
Emel: zawawitj@ums.edu.my
Universiti Malaysia Sabah

Ali bin Rashid
Emel: ali@pnm.gov.my
Perpustakaan Negara Malaysia

Salmah binti Abdullah
Emel: sal@upm.edu.my
Universiti Putra Malaysia

%d bloggers like this: